Menu

Atıştırmalıklar

atistirmalik

Biz Kimiz
“White Mill Café” yedi senedir, Cihangir’de vermekte olduğu 150 kişi kapasiteli iki katlı ve bahçeli mekanındaki restaurant hizmetini, her zamanki kaliteden ödün vermez politikası ile ;
partilerinizde, özel organizasyonlarınızda, şirket toplantılarınızda, işletmelerinizde sabit standlar kurarak perakende noktalarınızda, sizlere, ikramlarınız için atıştırmalıklar seçenekleri de sunarak yoluna devam etmektedir.

İLKEMİZ
Bir partiyi, bir organizasyonu sadece iyi yemek ve iyi vakit geçirmek olarak görmek yerine, bunun çoğu insan için kişisel ve duygusal dönüm noktaları anlamı da taşıyabileceğinin
bilinciyle, konuya gereken hassasiyeti ve özeni göstermek olmazsa olmazımızdır.
İster sadece bir toplantı odası, isterse 900 kişilik bir lansman olsun, kişilerin memnuniyetini sağlayacak profesyonel yaklaşımımızla kurumsal şirketlerin de beklentilerini karşılıyoruz.

 

WhiteMillCafe_mekan

ÜRÜNLERİMİZ
Sağlıklı ve kaliteli ürünleri birçok seçenekte sizlere sunduğumuz için kendimizle gurur duyuyoruz.

TAZELİK
Bütün ürünlerimiz, en iyi kalitede tek tek seçilerek satın alınır. Sıcak ve soğuk atıştırmalıklarımız tarafınıza ulaştırılmadan az once pişirilir/hazırlanır ve servise hazır hale getirilir.
Tazeliğinin ve aromalarının lezzeti ise buradan gelir.

 

whitemillcafe_4

ÖZGÜNLÜK & SUNUM
Hazırladığımız lezzetlerin sizleri tam anlamıyla memnun edebilmesi için, zamanı doğru kullanmak ve uzun yıllardır bünyemizde çalışan, konusunda uzman ekibimizin yarattığı reçetelerle hem damaklara hem de gözlere hitap etmemiz gerektini biliyoruz.
Bunu uyguluyoruz…

SİZ, ORGANİZASYONUNUZDA,ŞİRKETİNİZ DE, PERAKENDE SATIŞ NOKTANIZDA KEY FİNİZE BAKIN LÜTFEN!!!
Biz, menü planlamadan, yiyeceklerin hazırlığına, bütün sunum ekipmanlarından, teslimatlara, düzenin kurulmasından, servise ve son olarak organizasyon sonrası bütün düzenin toparlanması desteğine kadar, birçok seçenekte arzunuza gore yanınızdayız.